Features (8.x-3.11) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: Configure
am: ውቀር

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Clear
am: አጥራ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
