Features (8.x-3.12) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Types
ka: ტიპები

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Site
ka: საიტი

en: Module
ka: მოდული

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: profile
ka: პროფილი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
