Features (8.x-3.14) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Types
bg: Типове

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Core
bg: Ядро

en: Path
bg: Път

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Added
bg: Добавено

en: State
bg: Статус

en: Filters
bg: Филтри

en: Optional
bg: По желание

en: Profile
bg: Профил

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Clear
bg: Изчисти

en: profile
bg: профил

en: Hide
bg: Скрий

en: Packages
bg: Пакети

en: Package
bg: Пакет
