Features (8.x-3.14) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Hide
se: Čiega

en: About
se: Birra
