Features (8.x-3.15) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: optional
ca: opcional

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Types
ca: Tipus

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Core
ca: Nucli

en: Path
ca: Camí

en: Configure
ca: Configura

en: Exclude
ca: Exclou

en: Site
ca: Lloc

en: Module
ca: Mòdul

en: State
ca: Estat

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Filters
ca: Filtres

en: Optional
ca: Opcional

en: Profile name
ca: Nom de perfil

en: Profile
ca: Perfil

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: in
ca: a

en: Clear
ca: Neteja

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: profile
ca: perfil

en: Missing
ca: Perdut

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Changed
ca: Canviat

en: Standard
ca: Estàndard

en: Hide
ca: Oculta

en: Provided by
ca: Proporcionat per

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: Legend
ca: Llegenda

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Dependency
ca: Dependència

en: Example: Image gallery
ca: Exemple: Galeria d'imatges

en: Example: image_gallery
ca: Exemple: galeria_imatges

en: Dependencies
ca: Dependències

en: User permissions
ca: Permisos d'usuari

en: Language Code
ca: Codi de llengua

en: Simple configuration
ca: Configuració simplificada
