Features (8.x-3.15) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Clear
mg: Fafao
