Features (8.x-3.15) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: optional
si: විකල්පමය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
