Features (8.x-3.16) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Types
kk: Типтар

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Configure
kk: Баптау

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: profile
kk: профиль
