Features (8.x-3.4) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Types
ro: Tipuri

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Core
ro: Nucleu

en: Path
ro: Cale

en: Configure
ro: Configurează

en: Site
ro: Sit

en: Module
ro: Modul

en: State
ro: Status

en: Select all
ro: Selectaţi tot

en: Filters
ro: Filtre

en: Optional
ro: Opţional

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Profile
ro: Profil

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: in
ro: în

en: Clear
ro: Elimină

en: Features
ro: Caracteristici

en: profile
ro: profil

en: Missing
ro: Lipsește

en: Installed
ro: Instalat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Provided by
ro: Furnizat de

en: Package
ro: Pachet

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Dependency
ro: Dependență

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Existing
ro: Existent

en: Simple configuration
ro: Configurare simplă
