Features (8.x-3.6) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Filters
nn: Filter

en: Optional
nn: Valfri

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Package
nn: Pakke

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
