Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Role
ast: Rol

en: Permissions
ast: Permisos

en: permission
ast: permisos
