Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Label
ne: लेबल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Permissions
ne: अनुमति

en: permission
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति
