Features Permissions (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Label
te: లేబుల్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: permission
te: అనుమతి

en: Permission
te: అనుమతి
