Feed Block (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Error
ta: பிழை

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Read More
ta: மேலும் வாசிக்க

en: Custom date format
ta: விருப்ப தேதி வடிவம்
