Feed Block (2.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Error
fa: خطا

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Count
fa: شمارش

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Installation
fa: نصب

en: Date settings
fa: تنظیمات تاریخ

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ
