Feed Block (2.0.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Error
az: Səhv

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Count
az: Say

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Time ago
az: Vaxt əvvəl

en: Date settings
az: Tarix parametrləri

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Time ago (with "ago" appended)
az: Vaxt əvvəl ("əvvəl" əlavə edilməklə)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
az: Vaxt aralığı ("əvvəl/beləliklə" əlavə edilməklə)
