Feed Block (2.0.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: Error
fi: Virhe

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Count
fi: Laskuri

en: Configuration
fi: Asetukset

en: RSS Feed
fi: RSS-syöte

en: Installation
fi: Asennus

en: Time ago
fi: Aikaa sitten

en: Date settings
fi: Päivämääräasetukset

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto

en: Time ago (with "ago" appended)
fi: Aikaa sitten (menneen ajan kanssa)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
fi: Aikaväli (lisättynä "sitten/siten")

en: Time hence
fi: Aikaa siten

en: Time hence (with "hence" appended)
fi: Aikaa siten ("siten" lisättynä)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
fi: Aikaväli (tulevilla päivämäärillä on "-" takaliitteenä)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
fi: Aikaväli (menneillä päivämäärillä on "-" etuliitteenä)

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
fi: Mikäli "Kustomoitu", katso tietoa päivämäärämuodoista <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">PHP dokumentaatiosta</a>. Muussa tapauksessa syötä näytettävien päivämääräyksiköiden määrä, oletusarvo on 2.

en: @name format: @date
fi: @name muoto: @date

en: Display description
fi: Näkymän kuvaus
