Feed Block (2.0.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Error
tr: Hata

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: Count
tr: Sayaç

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Number of items to display
tr: Gösterilecek öğe sayısı

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: Time ago
tr: Zaman önce

en: Date settings
tr: Tarih ayarları

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi

en: Time ago (with "ago" appended)
tr: Zaman önce (sonuna "önce" eklenmiş olarak)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
tr: Zaman aralığı (sonuna "önce/dolayı" eklenmiş olarak)

en: Time hence
tr: Zamandan itibaren

en: Time hence (with "hence" appended)
tr: Belirli bir zamandan itibaren (sonuna "itibaren" eklenmiş olarak)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
tr: Zaman aralığı (ilerideki tarihlerin başına "-" eklenir)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
tr: Zaman aralığı (geçmişteki tarihlerin başına "-" eklenir)

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
tr: "Özel" olursa, tarih biçimleri için <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">PHP belgelerine</a> bakın. Aksi takdirde, görüntülenecek farklı zaman birimlerinin sayısını girin; varsayılan olarak 2'dir.

en: @name format: @date
tr: @name biçimi: @date
