Feed Block (3.0.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Count
pl: Liczba

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Installation
pl: Instalacja

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: Date settings
pl: Ustawienia daty

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Time ago (with "ago" appended)
pl: Dany czas temu (słowo "temu" na końcu)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
pl: Okres (z "temu" lub "jeszcze" na końcu)

en: Time hence
pl: Czas od

en: Time hence (with "hence" appended)
pl: Czas od (z dodanym "od")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
pl: Okres czasu (przyszłe daty mają dodany na początku "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
pl: Okres czasu (daty przeszłe będą miały przedrostek "-")

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
pl: Jeżeli "Własne", zobacz <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> dla formatów dat. W innym przypadku wprowadź liczbę innych jednostek czasu do wyświetlenia, domyślnie 2.

en: @name format: @date
pl: Format @name: @date
