Feed Block (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Error
bg: Грешка

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Count
bg: Брой

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
