Feed Block (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Count
bo: གྲངས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: Time ago
bo: འགོར་ཟིན་པའི་དུས

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Time hence
bo: འགོ་རྩོམ་པའི་དུས་ཚོད

en: Time span (future dates have "-" prepended)
bo: དུས་ཡུན༼མ་འོངས་པའི་ཚེས་གྲངས་ལ་- སྔོན་དུ་བཞག་ཡོད༽

en: Time span (past dates have "-" prepended)
bo: དུས་ཡུན༼འདས་པའི་ཚེས་གྲངས་ལ་- སྔོན་དུ་བཞག་ཡོད༽
