Feed Block (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Error
ku: هەڵە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Count
ku: ژمارە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
