Feed Block (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Error
lv: Kļūda

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Count
lv: Skaits

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Time ago
lv: Pirms

en: Date settings
lv: Datuma iestatījumi

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Time ago (with "ago" appended)
lv: Pirms laika (ar pievienotu "pirms")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
lv: Laika posms (ar pievienotu "pirms/pēc")
