Feed Block (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Error
sk: Chyba

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Count
sk: Počet

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Time ago
sk: Pred

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu
