Feed Block (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Error
ar: خطأ

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: Count
ar: العدد

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: RSS Feed
ar: تلقيمة RSS

en: Date settings
ar: إعدادات التاريخ

en: @name format: @date
ar: @name نمط: @date
