Feed Block (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Error
ast: Fallu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Count
ast: Cuenta

en: Configuration
ast: Configuración
