Feed Block (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Error
lt: Klaida

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Count
lt: Skaičius

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Time ago
lt: Prieš

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date
