Feed Block (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Error
nn: Feil

en: Date format
nn: Datoformat

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Read More
nn: Les meir
