Feed Block (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Feed URL
uk: URL потоку

en: Error
uk: Помилка

en: Date format
uk: Формат дати

en: Feed URI
uk: URI стрічки

en: Custom
uk: Власний

en: Count
uk: Лічильник

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Number of items to display
uk: Число елементів для відображення

en: Feeds
uk: Потоки

en: Theming
uk: Оформлення

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Installation
uk: Встановлення

en: Time ago
uk: Час тому

en: Date settings
uk: Налаштування дати

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Time ago (with "ago" appended)
uk: Час тому (з додаванням "тому")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
uk: Проміжок часу (з додаванням "тому/віднині")

en: Time hence
uk: Час віднині

en: Time hence (with "hence" appended)
uk: Час віднині (з додаванням "віднині")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до майбутніх дат додається попереду "+")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до минулих дат додається попереду "-")

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
uk: Якщо "Власний", інформацію про формати дати дивіться у <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">документації PHP</a>. Інакше, введіть кількість відображуваних різних одиниць часу, яка за промовчанням становить 2.

en: @name format: @date
uk: Формат @name: @date

en: Display description
uk: Опис відображення
