Feedback (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Send
ast: Unviar
