Feedback (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Send
ca: Enviar

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Thank you for your feedback.
ca: Gràcies pels seus comentaris.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Submit button
ca: Botó d'enviament

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
