Feedback (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Send
hr: Pošalji

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
