Feedback (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
