Feedback (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
