Feedback (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Send
pl: Wyślij

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Language code
pl: Kod języka

en: Feedback messages
pl: Przesłane opinie

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
pl: W przypadku znalezienia błędu lub propozycji zmian dotyczących aktualnej strony proszę wypełnić formularz.

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Publishing status
pl: Status publikacji
