Feedback (3.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
