Feedback (3.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Help
da: Hjælp

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Changed
da: Ændret

en: Language code
da: Sprogkode

en: Feedback
da: Tilbagemelding

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
