Feedback (3.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Block settings
es: Opciones de bloque

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Help
es: Ayuda

en: View
es: Ver

en: Path
es: Ruta

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Send
es: Enviar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Changed
es: Modificado

en: Language code
es: Código de idioma

en: Feedback messages
es: Mensajes de retroalimentación

en: Feedback
es: Reacción

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
es: Si experimenta un error o le gustaría ver un agregado a la página actual, no dude en enviarnos un mensaje.

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Thank you for your feedback.
es: Gracias por su retroalimentación

en: Publishing status
es: Estado de publicación

en: Submit button
es: Botón enviar

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
