Feedback (3.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Send
eu: Bidali

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
