Feedback (3.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Help
fil: Tulong

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha
