Feedback (3.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Help
ja: ヘルプ

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Send
ja: 送信

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Changed
ja: 変更済

en: Language code
ja: 言語コード

en: Feedback
ja: フィードバック

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: Submit button
ja: サブミットボタン

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
