Feedback (3.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Send
jv: Kirim

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
