Feedback (3.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
