Feedback (3.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Send
lv: Sūtīt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Feedback messages
lv: Atsauksmju ziņojumi

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
lv: Ja Jūs atradāt kādu kļūdu, vai arī vēlaties redzēt kaut ko papildus šajā lapā, atstājiet mums ziņojumu.

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
