Feedback (3.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Help
ml: സഹായം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
