Feedback (3.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
