Feedback (3.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Send
nl: Versturen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: Feedback messages
nl: Feedbackberichten

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
nl: Als u een fout tegenkomt of een aanvulling hebt voor de huidige pagina, kunt u een bericht achterlaten.

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Thank you for your feedback.
nl: Bedankt voor uw feedback.

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
