Feedback (3.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
