Feedback (3.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
