Feedback (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Send
sk: Odoslať

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
sk: Ak ste objavili chybu, alebo máte nápad ako vylepšiť túto stránku, neváhajte a napíšte nám.

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Thank you for your feedback.
sk: Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

en: Success message
sk: Správa o úspechu

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
